Alışveriş BKM Express’in “Mobil Kampanyası” ile 50 TL’lik Alışverişe 20 TL İade

BKM Express’in “Mobil Kampanyası” ile 50 TL’lik Alışverişe 20 TL İade

Alışveriş
BKM Express’in “Mobil Kampanyası” ile 50 TL’lik Alışverişe 20 TL İade

 

BKM (Bankalararası Kart Merkezi), BKM Express mobil uygulaması ile, tüm kartlarınızı tek bir hesapta toplayabilme ve ödeme esnasında kartınızı kullanmadan, kolay ve güvenli alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.  

Farklı bankalardaki kartlarınıza tek bir hesaptan ulaşabildiğiniz, kartlarınız yanınızda olmadan da hızla işlem yapabildiğiniz bu uygulama; işlemlerinizde taksit avantajı sunarak, aynı zamanda puan kazandırıyor. Kart bilginizi vermeden, kendi belirleyeceğiniz şifre ve cep telefonunuza gelen kısa mesaj ile ödemeyi güvenle tamamlama imkanı sunuyor.

BKM, yeni kampanyası ile, mobil alışverişlerinizde 50 TL’lik alışverişinize 20 TL iade ettiği uygulamasını duyurdu.

Kampanya, 1 – 31 Mayıs tarihleri arasında, BKM Express’e dahil olan bankaların kartlarıyla, kampanyaya katılan işyerlerinin mobil site yada iOS ve Android uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

Uygulama kapsamında; BKM Express ile tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk mobil alışverişe 20 TL edilecek.

Kampanyanın tanıtımında konuşan BKM Genel Müdürü Soner Canko, Türkiye’nin, mobil bankacılık uygulamalarının kullanımında yüzde 56’lık oranla, birçok gelişmiş ülkeden yüksek seviyede olduğunu belirtti ve farklı bazı istatistiki bilgiler paylaştı. 

 

    blog comments powered by Disqus