Şimdiki Zaman Bugün Dondurmalar Uber’den

Bugün Dondurmalar Uber’den

Şimdiki Zaman
Bugün Dondurmalar Uber’den

 

Sıcaktan bunaldınız mı? Uber dondurma dağıtım servisi bugün İstanbul’da ücretsiz Magnum dağıtacak.

Taşımacılık uygulaması Uber, geçtiğimiz yaz dünya genelinde dondurma dağıtım hizmeti vermeye başlamıştı. Geçtiğimiz hafta ise, “UberIceCream” aktivasyonu kapsamında 59 ülke,  254 şehirde tüm dünyada aynı anda kullanıcılarını Uber uygulaması üzerinden tek bir dokunuşla dondurmayla buluşturmuştu.

Uber bu hizmeti, bugün ilk kez İstanbul’da vermeye başlıyor.

Magnum Türkiye iş birliğiyle düzenlenen “UberIceCream” kampanyası ile Uber kullanıcıları 31 Temmuz yani bugün, 11:00 – 17:00 saatleri arasında Uber uygulamasından dondurma çağırabiliyor. Dondurmanın yanında kullanıcıları özel UBER hediyelerinin beklediğini de iletmiş olalım.

Kampanya kapsamında, Uber uygulamasını açarak, bulunduğunuz konuma göre dondurma çağırabileceksiniz.  Uygulamada  Ice Cream’i seçtiğinizde, eğer şanslıysanız ve tüm dondurma dağıtım araçları meşgul değilse, size en yakın dondurma aracına bağlanıp, 5 adet Magnum’u ücretsiz sipariş edebilirsiniz. Uber, oluşacak yoğun talep nedeniyle kampanyayı Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Kadıköy ve Maslak bölgeleriyle sınırlandırdığını belirtiyor.

Daha önce uygulamayı kullanmamış olanlar için de Uber’in bir sürprizi var. UBER'e kaydolanlar UBERMAGNUMTR kodunu kullanarak,  ilk Uber yolculuklarını 30 TL indirimli yapacak.

Uber, dondurma dağıtım servisini, yerel dondurma araçlarıyla iş birliği yaparak ücretli olarak sunmakta aslında. İstanbul’daki bugünkü ücretsiz dağıtım hizmeti, bir promosyon kampanyası niteliğinde sunuluyor.

Nasıl Çağırılır?

    blog comments powered by Disqus