Alışveriş Groupon Türkiye’den Çekildiğini Duyurdu

Groupon Türkiye’den Çekildiğini Duyurdu

Alışveriş
Groupon Türkiye’den Çekildiğini Duyurdu

Groupon, Türkiye’deki faaliyetlerini 24 Ağustos itibariyle durdurduğunu açıkladı.

Şirket tarafından alınan bu kararda, Türkiye operasyonunun beklenildiği şekilde ilerlememesi ve son dönemde yaşanan satışlardaki azalmanın etken olduğu gelen duyumlar arasında.

Türkiye’de benzer fırsat sitelerinin çok olması ve bu sitelerin müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile karlılık konularında rekabet avantajı sağlayamaması sitelerin kapanmasına neden olmakta.

Şehir Fırsatı adıyla 6 yıla yakın süredir Türkiye’de hizmet veren fırsat sitesi, aşağıdaki bilgilendirme mesajı ile vedasını iletiyor.

 

“Sayın Müşterilerimiz,

Groupon Türkiye'nin sayfasına girmeye çalıştığınız için buraya yönlendirildiniz.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Groupon, Türkiye'deki faaliyetlerine son vermiştir ve artık sizlere yeni fırsatlar sunamıyoruz.

Mevcut geçerli bir kuponu olan ve bununla ilgili herhangi bir soru sormak isteyen müşterilerimiz veya iş ortaklarımız detaylı bilgi almak için,Info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 danışma hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirler.

Sizlere yeni fırsatlar sunamadığımız için üzgünüz, ancak şimdiye kadar Groupon'a olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.”

    blog comments powered by Disqus