Şimdiki Zaman HTC Mood Player, Fotoğraftaki Ruh Halinize Göre Müzik Listesi Oluşturuyor

HTC Mood Player, Fotoğraftaki Ruh Halinize Göre Müzik Listesi Oluşturuyor

Şimdiki Zaman
HTC Mood Player, Fotoğraftaki Ruh Halinize Göre Müzik Listesi Oluşturuyor

 

HTC ve Spotify’ın ortaklığı ile yeni bir uygulama yaratıldı.

HTC’nin yüz tanıma teknolojisi ile Spotify’ın Mood Player müzik uygulamasının entegrasyonu ile ortaya çıkan yeni uygulama; ruh halinize göre çalma listesi oluşturabilmenizi sağlıyor.

Yeni uygulama HTC Mood Player; anlık olarak çektiğiniz bir selfieyi veya fotoğraf galerinizdeki / sosyal medya hesaplarınızdaki bir fotoğrafı kullanarak, ruh halinizin mutlu mu, sakin mi, şaşırmış mı, kızgın mı, huzurlu mu, gergin mi, üzgün mü, sıkılmış mı olduğunu analiz ediyor ve o fotoğraftaki ruh halinize uygun şarkıları içeren bir liste oluşturuyor. Bu listeyi, otomatik olarak Spotify kütüphanesine kaydediyor.

Fotoğraftan ruh halinin tanınması, SkyBiometry’nin yüz tanıma yazılımı kullanılarak mümkün oluyor.

HTC Mood Player’a spotify-htc.com/tr adresinden veya Spotify uygulamasından erişebilirsiniz. HTC'nin Desire 626 model telefonunun da tanıtımda özellikle vurgulandığını görmekteyiz: “Yeni HTC Desire 626 ve Spotify'la daha fazla kendin ol. Sen selfini çek, biz de ruh haline uygun, sana özel bir çalma listesi hazırlayalım.”

Bu yeni hizmet hakkında konuşan HTC Europe Co. Ltd EMEA Başkanı Phil Blair: “HTC olarak, bu yeni uygulamayla müziğe verdiğimiz değeri bir kez daha kanıtlarken, kullanıcılarımıza sunduğumuz kişiye özel mobil deneyim fırsatlarına bir yenisini daha ekliyoruz. Spotify, 75 milyonu aşkın kullanıcısı ve geniş müzik yelpazesiyle bu projede bizim için ideal bir iş ortağı oldu. Birlikte, müşterilerimizin o anki duygularına hitap eden ve en iyi şarkılardan oluşan listelerle onlara benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.”
 

    blog comments powered by Disqus