Alışveriş PayPal One Touch’la Kolay Ödeme

PayPal One Touch’la Kolay Ödeme

Alışveriş
PayPal One Touch’la  Kolay Ödeme

 

Ödeme sistemleri alanında, söz sahibi önemli şirketlerden olan PayPal’ın mobil uygulamalarda kullanılan ”One Touch” hızlı ödeme özelliği artık web sitelerinde de kullanılabilecek.

Uygulama ile müşteriler, her seferinde kimlik doğrulaması ve PayPal hesap bilgilerinin girilmesi gibi adımlarla muhatap olmadan, bir e-ticaret web sitesinden sorunsuz ve pratik ödeme yapma imkanına kavuşmuş olacak. Bir kez PayPal bilgileri girildikten sonra diğer ödemelerde, Paypal seçilerek teslim adresi ve ödeme tipinin onaylanması yeterli olacak.

Web One Touch adı verilen sistem, 2014 Eylül itibariyle PayPal’ın mobil uygulamalarda kullanılan özelliğinin bir açılımı niteliğinde.

Kısa süre içinde kullanıma açılacak bu uygulama, şu an Paypal’ı kullanan e-ticaret siteleri için otomatik olarak etkin olacak. Öncelikle ABD’de kullanılabilecek olan sistem, yavaş yavaş uluslararası düzeyde genişleyecek.

Mobil cihazlar ve web siteleri üzerinden yapılan alışverişlerin artmasıyla birlikte, güvenilir ve pratik ödeme sistemleri, firma ve tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor ve birçok kolaylık sunuyor. E-ticaret nitelikli yeni nesil ticaret modellerinin geliştiği günümüzde; sunduğu kolaylık ve avantajlar nedeniyle, bu ve benzeri "dijital cüzdan" olarak adlandırılan sistemlerin kullanılması hem tüketiciler hem firmalar açısından kaçınılmaz görünüyor.

    blog comments powered by Disqus