Alışveriş PayPal One Touch Türkiye’de de Kullanımda

PayPal One Touch Türkiye’de de Kullanımda

Alışveriş
PayPal One Touch Türkiye’de de Kullanımda

 

PayPal One Touch’la Kolay Ödeme başlıklı yazımızda, One Touch hızlı ödeme özelliğinin, kısa süre sonra öncelikle ABD’de olmak üzere yavaş yavaş uluslararası düzeyde kullanıma başlanacağını paylaşmıştık.

Haberimiz sonrasında uygulama ilk olarak; ABD, Kanada ve İngiltere’de kullanıma açılmıştı.

PayPal kullanıcılarına, daha hızlı ve pratik alışveriş yapma imkanı sunan One Touch, son olarak Türkiye dahil 13 Avrupa ülkesinde de kullanıma açıldı.

Uygulama ile müşteriler, her seferinde kimlik doğrulaması ve PayPal hesap bilgilerinin girilmesi gibi adımlarla muhatap olmadan, bir e-ticaret web sitesinden tek tuşla, sorunsuz ve pratik ödeme yapma imkanına kavuşuyor.

Dünya genelinde çok sayıda e-ticaret sitesi, bu uygulamayı kullanamaya başladı ve en büyük 500 perakendeci e-ticaret sitesinin(Internet Retailer top 500) çoğu da One Touch özelliğini sistemlerine entegre etmiş durumda.

Mobil cihazlar ve web siteleri üzerinden yapılan alışverişlerin artmasıyla birlikte, güvenilir ve pratik ödeme sistemleri, firma ve tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor ve birçok kolaylık sunuyor. e-Ticaret nitelikli yeni nesil ticaret modellerinin geliştiği günümüzde; sunduğu kolaylık ve avantajlar nedeniyle, bu ve benzeri sistemlerin kullanılması hem tüketiciler hem firmalar açısından kaçınılmaz.

PayPal, Apple Pay, Android Pay, Samsung Pay vb. birçok ödeme sisteminin önünün açık olduğu ortada ve önümüzdeki günlerde bu sektörde büyük bir rekabet yaşanması muhtemel görünüyor. 

    blog comments powered by Disqus