Şimdiki Zaman sahibinden.com’un 15. Yıl İstatistikleri

sahibinden.com’un 15. Yıl İstatistikleri

Şimdiki Zaman
sahibinden.com’un 15. Yıl İstatistikleri

 

IAB Gemius Türkiye’nin (Interactive Advertising Bureau) Mart ayı verilerine göre, Türkiye'nin en büyük  e-ticaret platformlarından olan sahibinden.com; 33,5 milyon tekil ziyaretçi, 118,6 milyon ziyaret ve 4 milyar sayfa görüntülemesine ulaştı.

Şirketin açıklamasına göre; toplam 8 kategoride, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, interaktif reklamcılığın gelişmesi, reklam yatırımlarından daha fazla pay alması için internet ölçümleme çalışması yürüten IAB Gemius Türkiye’nin mart ayı verilerine göre; 33,5 milyon tekil ziyaretçi, 118,6 milyon ziyaret ve 4 milyar sayfa görüntülemesine ulaştı. Ulaştığı bu rakamlarla sahibinden.com, aylık olarak en yüksek performansı göstererek kendi rekorunu da geliştirmiş oldu.  

IAB Gemius Türkiye’nin Mart 2015 verilerine göre, sayfa gösterimi sıralamasında Google ve Facebook’tan sonra üçüncü sırada yer alan sahibinden.com, Mart ayı verileriyle dünyanın en büyük Türkçe içerikli web sitesi olma özelliğini de korudu.

Aynı zamanda, bu sene kuruluşunun 15. yılını kutlayan sahibinden.com’a ait istatistikleri, aşağıdaki infografikte de görebilirsiniz. 

 

    blog comments powered by Disqus